Koşu Bandı Paleti

KOŞU BANDI PALETİ

Koşu Bandı paleti deyince aklımıza gelen kullanıcının üzerinde yürüdüğü kauçuk yada pvc yüzeydir. Koşu bandında markaya göre farklı desenlerde ve kalınlıklarında değişebilen, Elektronik Sistemi ve Motoru etkileyebilen, sistemin sorunsuz çalışması için önem arz eden aşınabilen bir parçadır. Koşu Bandı Kayışı, Koşu Bandı Paleti, Koşu Bandı Bantı, Koşu Bandı Lastiği, Koşu bandı kemeri olarakta adlandırılabilir.

KOŞU BANDI PALETİ NE ZAMAN DEĞİŞTİRİLİR ?

Koşu bandı paletinin değişmesi gerektiren durumları aşağıdaki listeden biri veya daha fazlasıyla karşılaşmanız durumunda bantınızın mutlaka değişmesi gerekmektedir. Yıpranmış ve sürtünme özelliğini kaybetmiş koşu bandı paleti koşu bandı motorununa ciddi zararlar verebilir. Bununla beraber koşu bandı sürücü kartını etkileyerek bozmaktadır.

 1. Koşu bandı paletinin yan kenarlarında sökülmelerin ve pamuklaşmaların olması durumunda.
 2. Koşu bandı paletinin bant ayarı yapıldığı halde bantın sağa ve sola kaymalarının devam etmesi durumunda.
 3. Koşu Bandını yağladığınızda koşu bandı yağının bantın lastik yüzeyine çıkması ve yüzeyde lekelerin oluşması

   

 4. Bantta bölgesel katlanmalar,kabarmalar ve yırtıkların oluşması
 5. Bantın ek yerindeki dikişlerin görünmeye başlaması
 6. Kullanım esnasında ,Koşu Bandının Herangi bir tutma noktasından düşük akım statik elektriğe çarpılma.(Otomobil kapılarında sıklıkla karşılaşılan bir çarpılma biçimi)
 7. Aktif olarak kullanılan cihazlarda en fazla üç yıl, kullanılmayan cihazlarda ise en fazla beş yıl sürenin dolması durumunda.
 8. Koşu Bandı Bantının en fazla kullanılan kısmı orta bölgelerdir.Bantın yanlarında ve ortasında yürüyerek kıyaslama yapın.Yanlarda yürürken daha akışkan bir dönme olduğu halde orta kısımda yürürken zorlanmalar var ise Bantın sürtünme özelliğini kaybettiğini gösterir.Elektronik Sistemi ve Motoru direk etkileyeceğinden bant / palet derhal değiştirilmelidir.
 9. Bantın 60 saat ve üstünde yağlanmadan kuru kullanılması halinde...KOŞU BANDI SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ DİĞER İLÇELER
 10. Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Sarıyer, Şişli, Üsküdar, Ümraniye semt ve ilçelerinde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde teknik destek hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

  KOŞU BANDI PALETİ İÇİN İLGİLİ ARAMALAR

  Koşu Bandı Paleti; Koşu Bandı Palet Değişimi, Koşu Bandı Zemini, Yürüyüş Bandı Paleti, Yürüme Bandı Paleti, Yürüyüş Bandı Zemini şeklinde de tanımlanmaktadır.

  KOŞU BANDI SERVİS VERDİĞİMİZ MARKALAR

  AFG, Aspire, Activa, Adler, Advance, Altis, Ak Sport, Athletic, Batavus, BladeZ, BH Fitness, Hi power, Bianchi, Bremshey, Bodycraft, Bodyguard, Bodysolid, Body charger, Body Sculpture, Bowflex, Buffalo, Busso, Cap, CardioZone, Carl Lewis, Cateye, Cybex, Trotter, Cyclone, Dalps, Diesel, fitness, Diamondback, Dunlop, Domyos, Dynamic, Endurance, Epic, Eurofitness, Everyoung, Evo, Fitline, Fitnex, Fitplus, First Degree, Flex, Freemotion Fitness, Free Spirit, Forevervit, Goodman, Gold's Gym, Greenmaster, Healthrider, Healthstream, Horizon Fitness, Image, Ironman, Infınty, Impulse, Johnson, Jkexer, Keys, Ketler, Kinner, Landice, Lifecore, Lifefitness, Lifespan, Lifegear, Liga, Magnum, Marathon, Matrix, Maxfit, Max sport, Morishima, Motus, Motion, Nautilus, New Balance, New Form, Nordictrack, Octane, Quantum, Paramount, Pacemaster, Precor, Proform, Profitness, Prostar, Proteus, Powermax, Protech, Pulse Fitness, Qantum, Ram, RedZone Fitness, Reebok, Rubenis, Runmill, Sole, Spalding, Senti Fit, Scarlett, Schwinn, Siesta, Smooth, Spirit, Sportcraft, Sportek, SportsArt, Sportop, StarTrac, Steelflex, Sunbanker, Teamwork, Technogym, Track Master, True, Tunturi, Trimline, Tomahawk, Universal, Vision, Voit, V-Fit, York, Walkmill, Weslo, Woodway ve daha nice tüm spor ürünlerinin yerinde servis hizmeti ve bakımı uzman ekibimiz tarafından garantili yapılmaktadır.

İLETİŞİM

Koşu Bandı Servisi 0543 953 46 53 | 0535 623 06 13

Adresimiz

Ataşehir / İSTANBUL

Telefon

0216 596 46 29
0543 953 46 53
0535 623 06 13