Koşu Bandı Ekran Göstergesi

KOŞU BANDI EKRAN GÖSTERGESİ

Koşu Bandında Temel olarak Hız,eğim (rampa yürüyüş) ayarlarının tuşlarla kontrolünün yapıldığı paneldir. Koşu Bandı ekranı üzerinden gidilen mesafe,çalışılan zaman,nabız, sürat eş zamanlı olarak kontrol edilebilmekte ve aynı zamanda ayarlanabilmektedir.Hedef zaman,hedef mesafe gibi. Daha gelişmiş modellerde hazır çalışma programları ve bunların kontrol tuşları bulunmaktadır. Yağ yakma programı,Cardio programı , koşu programı gibi. Koşu Bandı seçilen programa göre hızını ve eğimini ayrı ayrı veya ikisini birden otomatik olarak ayarlamaktadır.

Koşu Bandı Ekranı Neden Bozulur : Profesyonel Koşu Bandı Ekranlarında en sık karşılaşılan arıza tipleri soft Tuşların ( Dokunmatik Tuşların) kullanıma bağlı olarak eskimesi ve bozulması,

  • Sticker kaplamalarının deforme olması
  • Koşu Bandı Bantı / Paletinin eskimesinden dolayı kaynaklanan statik elektrik oluşumları
  • Ekrandaki Elektronik devreleri kısa devre yaparak bozulmasına sebebiyet verir.
  • Voltaj değişimleri , Elektrik Kesintileri.
  • Sıvı Teması

Koşu Bandı Ekran Tamiri :

Arızanın durumuna göre değişmektedir.Genel olarak tamirleri mümkündür.
Soft (Dokunmatik) tuşların onarımları / Modifiye edilir sorunsuz uzun kullanım
Yazılımsal arızalar Elektronik arızalar Sticker kaplamanın komple değişimi / üretimi

KOŞU BANDI SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ DİĞER İLÇELER

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Sarıyer, Şişli, Üsküdar, Ümraniye semt ve ilçelerinde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde teknik destek hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KOŞU BANDI EKRANI SERVİS VERDİĞİMİZ MARKALAR

AFG, Aspire, Activa, Adler, Advance, Altis, Ak Sport, Athletic, Batavus, BladeZ, BH Fitness, Hi power, Bianchi, Bremshey, Bodycraft, Bodyguard, Bodysolid, Body charger, Body Sculpture, Bowflex, Buffalo, Busso, Cap, CardioZone, Carl Lewis, Cateye, Cybex, Trotter, Cyclone, Dalps, Diesel, fitness, Diamondback, Dunlop, Domyos, Dynamic, Endurance, Epic, Eurofitness, Everyoung, Evo, Fitline, Fitnex, Fitplus, First Degree, Flex, Freemotion Fitness, Free Spirit, Forevervit, Goodman, Gold's Gym, Greenmaster, Healthrider, Healthstream, Horizon Fitness, Image, Ironman, Infınty, Impulse, Johnson, Jkexer, Keys, Ketler, Kinner, Landice, Lifecore, Lifefitness, Lifespan, Lifegear, Liga, Magnum, Marathon, Matrix, Maxfit, Max sport, Morishima, Motus, Motion, Nautilus, New Balance, New Form, Nordictrack, Octane, Quantum, Paramount, Pacemaster, Precor, Proform, Profitness, Prostar, Proteus, Powermax, Protech, Pulse Fitness, Qantum, Ram, RedZone Fitness, Reebok, Rubenis, Runmill, Sole, Spalding, Senti Fit, Scarlett, Schwinn, Siesta, Smooth, Spirit, Sportcraft, Sportek, SportsArt, Sportop, StarTrac, Steelflex, Sunbanker, Teamwork, Technogym, Track Master, True, Tunturi, Trimline, Tomahawk, Universal, Vision, Voit, V-Fit, York, Walkmill, Weslo, Woodway ve daha nice tüm spor ürünlerinin yerinde servis hizmeti ve bakımı uzman ekibimiz tarafından garantili yapılmaktadır.

İLETİŞİM

Koşu Bandı Servisi 0543 953 46 53 | 0535 623 06 13

Adresimiz

Ataşehir / İSTANBUL

Telefon

0216 596 46 29
0543 953 46 53
0535 623 06 13