Koşu Bandı Silikon Yağı

KOŞU BANDI YAĞI

Sürekli kullanılan koşu bandları motor aksamımıyla birlikte çalışan hareketli parçalarınızın tahrip olmasını engellemek amacı ile kullanılır. Koşu Bandınızın verimliliğini de arttıracak olan koşu bandı yağı aynı zamanda bir bakım ürünüdür. Sürekli kullandiğiniz koşu bandınızın spor eğzersiziniz bittikten sonra belirli aralıklarla bakımını yaparak kullanım ömrünü uzatmış olacaksınız.

KOŞU BANDI YAĞI NE İŞE YARAR ?

Koşu bandı yağı cihazınızdaki devamlı hareketli parçalarının dişli ve mekanik aksamında bozulma ve tahrip riskini minimum seviyeye indirir.

Satın alacağınız koşu bandı yağı mutlaka silikon olmalıdır:Başka herhangi bir yağ kesinlikle kullanmayınız. Özellikle alacağınız silikonlu koşu bandı yağlarınızın sprey şeklinde olmasına özen gösteriniz. Bu sizin kullanımınız açısından çok daha kolay olacaktır.

Koşu Bandı Yağının Faydaları Nelerdir ?

Koşu bandınızın ömrünü uzatır. Cihazın motorunun sürtünmeden kaynaklı problemlerini azaltır. Cihazın üzerinde koştuğunuz bantın uzun ömürlü olmasını sağlar. Koşu bandınızın akıcı bir şekilde çalışmasına yardımcı olur. Koşu bandınızın fazla ses çıkarmasını engeller.

Not : Sürekli olarak kullandığınız koşu bandınızı yılda bir kez servise kontrol ettirmeniz sizin için daha faydalı olacaktır. Servis tarafından yapılacak bakım ve gerekli ayarlar, cihazınızdan daha uzun ve sorunsuz faydalanmanızı sağlayacaktır.

Koşu Bandı Yağı Nasıl Kullanılır ?

Aşağıdaki adımları yaparken mutlaka koşu bandınızın fişinin elektrik prizinden çıkarılmış olmasına dikkat ediniz. Cihazınızın kapalı ve fişinin elektrik prizinden çıkarılmış olduğundan emin olunuz. Yürüyüş alanında hareket eden bandın bir tarafını kaldırın ve tahta ile arasına yağı püskürtün. Sonra diğer tarafı kaldırarak aynı işlemi oraya da yapınız. Yağlama işleminiz bittikten sonra, koşu bandınızın fişini takınız ve koşu bandınızı düşük hızda 3-5 dakika çalıştırarak koşu bandı yağının dağılmasını bekleyiniz.

KOŞU BANDI SERVİS HİZMETİ VERDİĞİMİZ DİĞER İLÇELER

Adalar, Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Sarıyer, Şişli, Üsküdar, Ümraniye semt ve ilçelerinde yapılmaktadır. Diğer il ve ilçelerde teknik destek hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KOŞU BANDI YAĞI İÇİN İLGİLİ ARAMALAR

Koşu Bandı Yağı, Koşu Bandı Yağlama, Koşu Bandı Bakımı, Koşu Bandı Yağlanması, Koşu Bandı Yağlama Yağı, Koşu Bandı Yağı Sipariş şeklinde de tanımlanmaktadır.

KOŞU BANDI SÜRÜCÜ KARTI SERVİSİ VERDİĞİMİZ MARKALAR

AFG, Aspire, Activa, Adler, Advance, Altis, Ak Sport, Athletic, Batavus, BladeZ, BH Fitness, Hi power, Bianchi, Bremshey, Bodycraft, Bodyguard, Bodysolid, Body charger, Body Sculpture, Bowflex, Buffalo, Busso, Cap, CardioZone, Carl Lewis, Cateye, Cybex, Trotter, Cyclone, Dalps, Diesel, fitness, Diamondback, Dunlop, Domyos, Dynamic, Endurance, Epic, Eurofitness, Everyoung, Evo, Fitline, Fitnex, Fitplus, First Degree, Flex, Freemotion Fitness, Free Spirit, Forevervit, Goodman, Gold's Gym, Greenmaster, Healthrider, Healthstream, Horizon Fitness, Image, Ironman, Infınty, Impulse, Johnson, Jkexer, Keys, Ketler, Kinner, Landice, Lifecore, Lifefitness, Lifespan, Lifegear, Liga, Magnum, Marathon, Matrix, Maxfit, Max sport, Morishima, Motus, Motion, Nautilus, New Balance, New Form, Nordictrack, Octane, Quantum, Paramount, Pacemaster, Precor, Proform, Profitness, Prostar, Proteus, Powermax, Protech, Pulse Fitness, Qantum, Ram, RedZone Fitness, Reebok, Rubenis, Runmill, Sole, Spalding, Senti Fit, Scarlett, Schwinn, Siesta, Smooth, Spirit, Sportcraft, Sportek, SportsArt, Sportop, StarTrac, Steelflex, Sunbanker, Teamwork, Technogym, Track Master, True, Tunturi, Trimline, Tomahawk, Universal, Vision, Voit, V-Fit, York, Walkmill, Weslo, Woodway ve daha nice tüm spor ürünlerinin yerinde servis hizmeti ve bakımı uzman ekibimiz tarafından garantili yapılmaktadır.

İLETİŞİM

Koşu Bandı Servisi 0543 953 46 53 | 0535 623 06 13

Adresimiz

Ataşehir / İSTANBUL

Telefon

0216 596 46 29
0543 953 46 53
0535 623 06 13