VFit Koşu Bandı Servisi

Vfit koşu bandı servisi istanbul anadolu yakası ve avrupa yakası geneline verilmektedir. Vfit koşu bandınız için tamir ve bakım hizmeti yerinde verilmektedir. Tamir ve bakım için servis telefon numaralarımızdan, kosubanditamir@hotmail.com‘dan yada iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Vfit Koşu Bandı Servisi
Vfit Koşu Bandı Servisi

Vfit Koşu Bandı Servisi

Servis Sorumlusu : Ümit ULUFER
Servis telefon numalarımız : 0216 5964629 – 0543 9534653 – 0535 6230613

Vfit Koşu Bandı Yağı

Vfit koşu bandı yağı, koşu bandınızı koruyarak daha verimli şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Sitemiz üzerinden koşu bandı yağı siparişi verebilirsiniz.

Koşu Bandı Yağı Sipariş Ver


Hızlı Servis

Vfit koşu bandı tamiri servis ve bakım hizmet motorize ekiplerimizle istanbul genelinde hızlı tamir güvencesi altındadır.

Yerinde Servis Hizmeti

Vfit koşu bandı tamiri servis ve bakım hizmet motorize ekiplerimizle istanbul genelinde hızlı tamir güvencesi altındadır.

Garantili Vfit Koşu Bandı Tamir ve Bakım Hizmeti

Vfit koşu bandınız yerinde tamir edilemediyse, servisimize götürülüp tamir edildikten sonra tekrar adresinize teslim edilir. Bu durum çok nadiren yapılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru : İstanbul’un hangi ilçe ve semtlerine koşu bandı servis hizmeti veriyorsunuz ?
Cevap : İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakası Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Soru : Vfit koşu bandı tamir fiyatı nedir ?
Cevap : Vfit koşu bandı tamir fiyatı değiştirilen parçaya göre ve servis hizmetine göre değişiklik göstermektedir.

Soru : Vfit koşu bandı yedek parçaları ?
Cevap : Koşu bandı motoru, koşu bandı lastiği (paleti), koşu bandı tahtası (zemin), koşu bandı göstergesi, koşu bandı sürücü beyin kartı, ağırlık istasyonu kabloları, koşu bandı ara kabloları, koşu bandı elektrik kablosu, koşu bandı emniyet anahtarı, koşu bandı merdanesi ve diğer yedek parçalar mevcut olup, Türkiye’nin her yerine yedek parça sevkiyatı mümkündür..

Soru : Vfit koşu bandı yedek parçaları hangi kargo firmasıyla adresime ulaşır?
Cevap : VFit koşu bandı yedek parçalarını anlaşmalı kargo firmamızla kapınıza kadar teslim ediyoruz..

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir