Proteus Koşu Bandı Servisi

Proteus koşu bandı servisi istanbul anadolu yakası ve avrupa yakası geneline verilmektedir. Proteus koşu bandınız için tamir ve bakım hizmeti yerinde verilmektedir. Tamir ve bakım için servis telefon numaralarımızdan, kosubanditamir@hotmail.com‘dan yada iletişim formundan bize ulaşabilirsiniz.

Proteus Koşu Bandı Servisi
Proteus Koşu Bandı Servisi

Proteus Koşu Bandı Servisi

Servis Sorumlusu : Ümit ULUFER
Servis telefon numalarımız : 0216 5964629 – 0543 9534653 – 0535 6230613

Proteus Koşu Bandı Modelleri

MTM-5720, MTM-6800, MTM-4500, IMT-7500, IMT-7000, IMT-800, IMT-8500, IMT-7020, IMT-7500, TRIO T4, CBM 3050, LDT-6560, LDT-7560, LDT-7860, LDT-8860, MTM-6520, MTM-6820, MTM-7520, MTM-7820

Proteus Koşu Bandı Yağı

Proteus koşu bandı yağı, koşu bandınızı koruyarak daha verimli şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Sitemiz üzerinden koşu bandı yağı siparişi verebilirsiniz.

Koşu Bandı Yağı Sipariş Ver


Hızlı Servis

Proteus koşu bandı tamiri servis ve bakım hizmet motorize ekiplerimizle istanbul genelinde hızlı tamir güvencesi altındadır.

Yerinde Servis Hizmeti

Proteus koşu bandı tamiri servis ve bakım hizmet motorize ekiplerimizle istanbul genelinde hızlı tamir güvencesi altındadır.

Garantili Proteus Koşu Bandı Tamir ve Bakım Hizmeti

Proteus koşu bandınız yerinde tamir edilemediyse, servisimize götürülüp tamir edildikten sonra tekrar adresinize teslim edilir. Bu durum çok nadiren yapılmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Soru : İstanbul’un hangi ilçe ve semtlerine koşu bandı servis hizmeti veriyorsunuz ?
Cevap : İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakası Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz, Çatalca, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Kartal, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Sultangazi, Şile, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Üsküdar, Zeytinburnu ilçelerine hizmet vermekteyiz.

Soru : Proteus koşu bandı tamir fiyatı nedir ?
Cevap : Proteus koşu bandı tamir fiyatı değiştirilen parçaya göre ve servis hizmetine göre değişiklik göstermektedir.

Soru : Proteus koşu bandı yedek parçaları ?
Cevap : Koşu bandı motoru, koşu bandı lastiği (paleti), koşu bandı tahtası (zemin), koşu bandı göstergesi, koşu bandı sürücü beyin kartı, ağırlık istasyonu kabloları, koşu bandı ara kabloları, koşu bandı elektrik kablosu, koşu bandı emniyet anahtarı, koşu bandı merdanesi ve diğer yedek parçalar mevcut olup, Türkiye’nin her yerine yedek parça sevkiyatı mümkündür..

Bir yorum ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir