İLETİŞİM

Teknik Servis Sorumlusu : Ümit ULUFER

Servis Telefon : 0543 9534653
Servis Telefon : 0535 6230613
Telefon : 0216 5964629

Mail : kosubanditamir@hotmail.com

Ataşehir, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Kartal, Maltepe, Sancaktepe, Sultanbeyli, Sarıyer, Şişli, Üsküdar, Ümraniye semt ve ilçelerinde yerinde servis hizmeti verimektedir. Diğer il ve ilçelerde teknik destek hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Arızalarınız ve Bakımlarınız yerinde müdehale edilir çözüme ulaştırılır.. Uzman kadromuzla haftanın 7 günü sizlere daha iyi hizmet verebilmek için  çabalıyoruz.. Her geçen gün sizlerin dsteği ile daha da büyümekteyiz... Bizi tercih ettiğiniz için Teşekkür Ederiz..

 

İLETİŞİM FORMU

Koşu Bandı Tamiri

Kondisyon bisikleti, yürüyüş bandı, eliptik bisikleti, kondisyon ve kardio aletleri, kosu bandı motoru, koşu bandı palet (bant) değişimi, Koşu bandı elektronik sürücü beyin kartı, Koşu bandı tahtası (zemin, deck) değişimi, koşu bandı merdanesi,
kosu bandı göstergesi, Koşu bandı ara kabloları ve elektrik kablosu, Koşu bandı emniyet anahtarı, motorlu titreşimli masaj aletleri, step aleti ve diğer spor aletleri tamiri, bakımı ve montajı uzman
ekibimizle yapılmaktadır.
Koşu Bandı Yedek Parça

Koşu Bandı Palet Değişimi
Koşu Bandı zemin/deck Değişimi
Koşu Bandı Motoru DC/AC
Beyin Sürücü Kartı
Koşu Bandı Eğim Motoru
Koşu Bandı Silikon Yağı
Koşu Bandı Emniyet Anahtarı
Motor Tork Kayışı
Koşu Bandı Ekran Göstergesi
Koşu Bandı Merdanesi / Silindir
Ağırlık istasyonları ve Kardiyo Aletleri
Yedek Parçaları
Ataşehirde Hizmet Verdiğimiz Yerler

Otel, Askeri kışla, Okul salonları, spor salonu, Hastahane, Rehabilitasyon merkezi yetlilileri ve evinizde veya villanizda özel spor odası yapacak siz sayın ziyaretçilerimiz.. Istediginiz ve dilediğiniz markalara, modellere göre koşu bantları ve kondisyon aletlerinin siparişi dahilinde en geç (5) iş günü içerisinde spor salonunuz hazır teslim edilir..

Koşu Bandı Servis Verdiğimiz Markalar

AFG, Aspire, Activa, Adler, Advance, Altis, Ak Sport, Athletic, Batavus, BladeZ, BH Fitness, Hi power, Bianchi, Bremshey, Bodycraft, Bodyguard, Bodysolid, Body charger, Body Sculpture, Bowflex, Buffalo, Busso, Cap, CardioZone, Carl Lewis, Cateye, Cybex, Trotter, Cyclone, Dalps, Diesel, fitness, Diamondback, Dunlop, Domyos, Dynamic, Endurance, Epic, Eurofitness, Everyoung, Evo, Fitline, Fitnex, Fitplus, First Degree, Flex, Freemotion Fitness, Free Spirit, Forevervit, Goodman, Gold's Gym, Greenmaster, Healthrider, Healthstream, Horizon Fitness, Image, Ironman, Infınty, Impulse, Johnson, Jkexer, Keys, Ketler, Kinner, Landice, Lifecore, Lifefitness, Lifespan, Lifegear, Liga, Magnum, Marathon, Matrix, Maxfit, Max sport, Morishima, Motus, Motion, Nautilus, New Balance, New Form, Nordictrack, Octane, Quantum, Paramount, Pacemaster, Precor, Proform, Profitness, Prostar, Proteus, Powermax, Protech, Pulse Fitness, Qantum, Ram, RedZone Fitness, Reebok, Rubenis, Runmill, Sole, Spalding, Senti Fit, Scarlett, Schwinn, Siesta, Smooth, Spirit, Sportcraft, Sportek, SportsArt, Sportop, StarTrac, Steelflex, Sunbanker, Teamwork, Technogym, Track Master, True, Tunturi, Trimline, Tomahawk, Universal, Vision, Voit, V-Fit, York, Walkmill, Weslo, Woodway ve daha nice tüm spor ürünlerinin yerinde servis hizmeti ve bakımı uzman ekibimiz tarafından garantili yapılmaktadır.